Creative Websites

Sadece Website Yapmıyoruz

Tüm içeriklerinizin sergilenmesinde Web Tasarım büyük bir rol oynamaktadır. Firmanızın ya da projenizin ön yüzü olarak yayınlanır ve sadece sizin direktiflerinizle işlemler yapar. Kullanıcılarınızla dilediğiniz şekilde etkileşime geçerek bilgi alışverişi yapabilirsiniz. Daha kompleks siteler ile siz bilgisayar başında olmadan bile gerekeni yapmasını sitenize söyleyebilirsiniz. Burada aslında bahsettiğimiz sadece web siteleri değil bu web sitelerde çalışacak olan algoritmalar sayesinde dilediğiniz gibi içeriklerinizi ya da ürünlerinizi istediğiniz durumlarda hizmete sunulması ve kompleks işlemlerin sizin yerinize yapmasıdır. Günümüzde bu duruma örnek gösterilecek binlerce internet sitesine şahit olduğunuzu biliyoruz. Partum Yazılım tam bu noktada devreye girerek sizin için kompleks web uygulamalarını kusursuz bir şekilde en modern teknolojileri kullanarak yapıyor. 

 

Tanıtım Sitesi Yerine İşlevsel Yapılar

Müşterilerimiz genel olarak sunmuş olduğumuz hizmetin görünümü ve çalışma şekli ile ilgileniyorlar. Fakat asıl önemli olan noktanın neresi olduğunu çok iyi biliyoruz. Sizin yerinize sizin için gelecekte karşılaşacağınız sorunları tahmin etmek bizim görevlerimizden bir diğeri. Bütün her şeyin yolunda gittiğini düşünecek olursak eğer buna bağlı olarak işlerinizde de artış gözlemlenecektir. Bu durum sizin karar almanız gereken bir nokta olabilir, işinizden vazgeçmesine sebep olabilir, alternatif yollar arayışına girmenize sebep olabilir. Tam bu noktada artık karşınızda almış olduğunuz hizmetin aşırı kaynak tüketmesi ve güncellemelerden çok uzak bir halde olduğunu fark edebilirsiniz. Partum Yazılım bu sorunları öngörür ve hizmetin yapım aşamasında gerekli olan tüm detayları kusursuz yerine getirir. Sunmuş olduğumuz hizmetler neredeyse bir kuş kadar hafif olur ve bulunduğu server büyük kaynak tüketimine karşı optimize edilmiştir. 

 

Kullandığımız Teknolojiler

Alt yapı olarak denenmiş ve büyük projeler tarafından da kullanılan yazılım dillerini tercih ediyoruz. Tüm internet kullanıcılarının neredeyse aynı anda girmiş olduğu Facebook sitesinin PHP dili ile yapıldığını biliyoruz ve tercihimiz PHP'den yana oluyor. Sıklıkla Back-end servislerimizde kullanıyoruz. DevOps aşamalarında sorun yaşamamak adına ve her daim düşündüğünüz özellikleri almış olduğunuz hizmete entegre etme aşamasında belirli standartları yakalamak istiyoruz. Bunun için Laravel'in güzel bir tercih olduğunu düşünüyoruz ve kodlarımız neredeyse ilk günkü gibi bıraktığımız yerde duruyor. Spagetti kod yazma felsefesine karşı çıktığımız gibi hiçbir şekilde çirkin bir altyapıyla çalışmıyoruz. Bu kısım müşterilerimiz tarafından görünmüyor ve önemsenmiyor olsa bile ileride problem yaşamaması için temel ünsurlardan biri olduğunun altını çizmek istiyoruz. 

 

Modern ve Tercih Edilen Yapılar

Diğer yandan heyecan verici yeni özelliklere sahip dillerle çalışmak istiyoruz, sık sık kullanmaktan ve hata yapmaktan da çekinmiyoruz. Her daim yedeklerimiz ve kusursuz DevOps aşamamız çalışıyor. Buna güvenerek Node.JS ve iş arkadaşlarını heyecanla kodluyoruz. Bir süre sonra Javascript dünyasının vazgeçilmeze yaklaştığına şahit olacağımızı hissediyoruz. Elbette günümüzde yapılan anketler ve ilgi trendleri bu modern dillerin çok ilgi gördüğünü kanıtlar nitelikte. Yine büyük firmaları incelediğimiz zaman aynı tabloyu görüyoruz. Twitter, Facebook, Instagram, Bitbucket, Netflix gibi büyük trafiklere maruz kalan ve kullanıcı deneyimine önem veren firmaların da javascript, reactjs kullandığını görüyoruz. Bu tercih ettiğimiz dil, framework ve kütüphaneler konusunda bize biraz da olsa cesaret verdiğini inkar etmiyoruz. 

 

Şeffaf Yapım Aşaması

Bütün bunlardan farklı olarak nerede hangi dilin kullanılacağını, hangi durumda tercihlerin nasıl etkili olacağını 15 yılı aşkın kodlama tecrübemize borçluyuz. Proje fikrinizi detaylı bir şekilde inceledikten sonra nasıl bir yol izleyeceğimizi ve nasıl bir kodlama yapacağımızı belirliyoruz. Dilediğiniz durumda size teknik ilerleyişimizle ilgili rapor verebileceğimiz gibi Partum Yazılım'ın github sayfasından gelişmeleri ve güncellemeleri takip ediyor olacaksınız. 

Bizimle çalışma kararı aldıktan sonra size bütün imkanlarımızı kullanarak bir hizmet vereceğimizin sözünü veriyoruz. En az sizin kadar projenize önem verdiğimizi belirtmek istiyoruz, o projenin çalışmasına katkıda bulunan ekibimiz gururla referanslarına ekleyebileceği bir iş olsun istiyoruz. Eğer bizimle çalışma kararı alacak olursanız sayfanın altında bulunan direktifler sayesinde iletişime geçebilir, ofisimizi ziyaret ederek bizimle kahve içmek isteyebilirsiniz. 

Get in Touch !

This is required when, for text is not yet available.

Start a Meeting

This is required when, for text is not yet available.