Desktop Apps

Web teknolojilerinin Masaüstü uygulamalarının üstesinden geldiğini biliyoruz fakat bazı durumlarda harici donanımlara ihtiyaç duyabiliyoruz. Barkod okuyucu, PLC, Arduino gibi elektronik donanımlar sayesinde çevresel etkenlerle iletişime geçmek ve stabil bir çalışmaya ihtiyaç duyulabilir. Bu noktada masaüstü yazılımları daha iyi bir tercih olacaktır. Fakat aynı zamanda bilgilerinizin Cloud Server üzerinde tutulmasını da isteyebilirsiniz. OAuth2 sayesinde bunu sorunsuz bir şekilde tamamlayabiliyoruz. Hybrid yazılımlarımız aynı zamanda sunucular ile iletişime geçerken local donanımlardan da veri akışını tamamlayabilmektedir. 

Javascript, Electon ve NW.JW sayesinde oluşturduğumuz uygulamalar size bir çok platformda çalışma imkanı da sunuyor. Çok az bir performans kaybıyla yazmış olduğumuz kodlar Windows, Macintosh ve Linux işletim sistemlerinde çalışırken sizi büyük native uygulama masraflarından kurtarıyoruz. 

Desktop uygulamalarımız sahada kullanıma yönelik hazırlanabilir. Bu durumda internetin olmayacağı göz önünde bulundurularak kusursuz bir senkronizasyon mekanizmasına ihtiyaç duyuyoruz. Bu ihtiyacımızı Google destekli Realtime Database ürünleriyle tamamlarken birden fazla yedekleme lokasyonuna da sahip oluyoruz. 

Get in Touch !

This is required when, for text is not yet available.

Start a Meeting

This is required when, for text is not yet available.