Mobile Apps

Mobil Uygulamaların Etkileri

Teknoloji dünyasının en çok kullanılan araçlarından olan mobil cihazlar üzerinde etkin olmak, firmanızın web sitelerini ve web uygulamalarını, IOS ve Android platformlarının birer parçası gibi sunmak istiyorsanız, Mobil Uygulama hizmetlerimizle hemen tanışmalısınız. Mobil uygulamalar; birer web istesi veya web uygulaması olmalarının yanı sıra, mobil cihazların bütünleşik birer parçası gibi çalışırlar. Cihaz içerisindeki diğer uygulamalar gibi, tek tıkla açılabilir ve kullanıcıya işletim sistemi ile %100 uyumlu hizmet verirler. Düzenli olarak güncelleme yapabileceğiniz, kullanıcılara anlık bildirimler gönderebileceğiniz, uygulamalar sunabileceğiniz ve müşteri ilişkilerinizi mükemmel biçimde yürütebileceğiniz mobil uygulamalara firmamız uygulama geliştirme hizmetlerinden faydalanarak şimdi erişebilirsiniz. Biz sizin için, hangi amaçla sahip olmak isterseniz isteyin, en gelişmiş Mobil uygulama yazılımlarından, basit uygulamalara her düzeyde hizmet sunuyoruz. İnternet üzerinde yoğun çalışmaları firmalar için günümüzde en az web siteleri kadar önemli bir bu bileşeni biz sizin için sunuyoruz.

 

Kusursuz ve Özgün Modeller Geliştiriyoruz

Bizden alacağınız mobil uygulama geliştirme hizmeti, yüksek standartlarda yer alacak ve %100 legal biçimde uygulama marketlerinde sorunsuz biçimde yayımlanacaktır. Biz IOS ve Android platformlarının kabul ettiği maksimum standartlarda ürün geliştirmeleri yapıyor ve kullanıcı deneyimini en iyi seviyeye getirerek, verimliliği artırıyoruz. Size sunacağımız Mobil Uygulama fiyatlarını, en uygun seviyede tutmaya çalışarak asıl odaklanacağımız nokta uygulamanın kullanıcı deneyimi ve size kattığı değerler olmaktadır. Şimdi bize ulaşarak, siz de en kısa sürede mobil uygulama sahibi olabilir ve kullanıcıların her zaman erişebileceği bir sisteme sahip olabilirsiniz. 

 

Kullandığımız Teknolojiler

React Native kütüphanesini kullanarak Native uygulamalar geliştiriyoruz, OAuth2 framework ile kullanıcılarınızı sınıflandırıyoruz ve sınıflara göre yetkiler veriyoruz. Bu durum etkin bir şekilde kullanıcıların alanlarını belirleyip, ek bir güvenlik sağlarken sosyal ağlarda üyeliği bulunan kullanıcıların doğrudan size gelerek üyelik olmaksızın işlem yapmasına imkan sağlamaktadır. 

 

Her uygulama için Dashboard Üretiyoruz

Her uygulama için uygulama sahiplerine özel detaylı bir yönetim paneli sunuyoruz. Bu paneli kullanarak uygulamanızın içeriğini dilediğiniz gibi değiştirebiliyor, sizin sunmuş olduğunuz hizmetler için gelişmiş raporlama hazırlayabiliyorsunuz. Eğer E-ticaret mantığında çalışan bir uygulamanız varsa departmanlarınıza göre ayırılan admin paneli sayesinde iş yükünü istediğiniz gibi ayırabiliyorsunuz. 

Get in Touch !

This is required when, for text is not yet available.

Start a Meeting

This is required when, for text is not yet available.