Server

Ücretsiz ve Güçlü Paneller

Cloud teknolojisi, günümüzde web barındırma hizmetlerinin bambaşka bir boyuta geçmesini sağlamış, daha hızlı, efektif ve ekonomik sunucu hizmetlerine erişmek mümkün hale gelmiştir. Biz Cloud Server ihtiyaçlarınızı en gelişmiş donanım altyapısıyla karşılıyor, Cyberpanel, Virtualmin, CentOS Web Panel kurulu bulut sunucu çözümlerini hizmetinize sunuyoruz. Tüm barındırma ihtiyaçlarınızı geniş sistem kaynağı olanakları ile karşılayan bulut sunucu çözümlerimiz, en uygun sunucu fiyatları ile sizlere sunuluyor ve verimli hizmet almanız sağlanıyor.

Neden Cloud Server?

Cloud sunucu çözümleri; kesintisiz, güvenli, hızlı ve ekonomik sunucu çözümleridir. Uygulama havuzundan ücretsiz ve uygun fiyatlı uygulamalara kolayca erişebildiğiniz, verilerinizin benzersiz adresleme yöntemleri ile saklandığı sunucular, sistem kaynakları yönetim ilkelerinin gelişmiş sistematiği gereği benzersiz bir performansla çalışmaktadır. Cloud sunucu çözümleri, geleneksel sunuculardan farklı olarak, sistem kaynaklarının en iyi şekilde dağıtımının yapıldığı, kurulu uygulama ve sitelerin, diğerlerine etki etmediği çözümlerdir. Çok büyük bir donanım ağının bir bütün gibi çalıştığı sistemde, arızalanan veya herhangi bir şekilde kullanılamayan kaynak yerine anında yedekleme yapılarak, sistemin performansının düşmesi engellenir. Bu bütünleşik çalışma sistemi aynı zamanda sistem kaynaklarının atıl kalmasını da engelleyerek, ekonomik şartların ortaya çıkmasını sağlar.

Günümüzde web sitelerinin artan sistem kaynağı gereksinimlerini en iyi şekilde karşılayan bulut sunucu çözümlerimizden hemen faydalanmak için bize ulaşın. Esnek bir barındırma çözümü olan Cloud sunucu hizmetlerimizi sizin için en uygun şekilde yapılandırıp, en uygun cloud server fiyatları ile sunalım. Sunucularınız üzerinde istediğiniz gibi işlem yapabilir, size ayrılan kaynakları dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Get in Touch !

This is required when, for text is not yet available.

Start a Meeting

This is required when, for text is not yet available.