Masaüstü Uygulama

Masaüstü (Desktop) Uygulama

Desktop uygulamalar senkronize bir şekilde milyonlarca veriyi işleyebilen gelişmiş sistemlerdir. Kodlanması ve yazılımı esnasında ekstra dikkat isteyen bu uygulamalar firmanızın ulaşılabilirliğini üst düzeyde arttıracak gereksinimlerden birisi. Desktop uygulamalar kullanıcıyı web tarayıcısı gibi sistemlerle uğraşmadan direkt olarak sizin hizmetinize erişmesini sağlaması açısından tercih edilir. Burada dikkat etmeniz gereken nokta ise masaüstü uygulamanızı güvenilir ve alanında deneyimli bir yazılım şirketine yaptırmanızdır. 

 

 

Bazen Bir İhtiyaç

Kullanıcıya kolay kullanım deneyimi yaşatan bu uygulamalar az efor ile çok işlem yapmaya yarayan yardımcı ekipmanlardır. Ayrıca kullanıcılarınızın virüs gibi bazı tehlikeler ile karşı karşıya kalmasını da engeller. Bu noktada her büyük firmanın olmazsa olmazı durumundaki masaüstü uygulamalara günümüzde yoğun talep gösteriliyor. Kullanıcının bilgisayarında devamlı olarak arka planda çalışma gösteren ve basit ara yüze sahip bu uygulamalar firmanızı erişilebilirlik özelliği bakımından son derecede destekliyor. Bununla birlikte kullanıcıya ve size maksimum verimi minimum çalışma ile sunan masaüstü uygulamaları iş gücünüzü arttırıyor. Ayrıca masaüstü uygulamaları size doğru analizi hızlı bir biçimde sunarak tam hizmet sağlıyor.

 

Bir diğer pozitif imkan olarak masaüstü uygulamaları, internet tabanlı sayfalardan çok daha hızlı işlem yapma yeteneğine sahip olmasıyla kullanıcıların beğenisini topluyor. Codenra ekibi olarak yaptığımız desktop uygulamalara güveniyor ve kendimizi bu alanda devamlı geliştirmeye devam ediyoruz. Dünya çapında ün salmış sitelerin bir numaralı destek tercihi olan masaüstü uygulamalarına her kurumsal firmanın sahip olması gerektiğine inanıyoruz. Sizlerin isteği üzerine yürüttüğümüz bu hizmeti üzerine eklentiler ve geliştirmeler eklenebilecek şekilde tamamlıyor ve size teslim ediyoruz. 

Bize mesaj gönder!

Mesajınız ilgili ekiplere anında iletilecek, size anında cevap vereceğiz.

Anında Toplantı

Görüntülü konuşma odamıza gelerek müşteri temsilcimizle anında toplantı yapabilirsiniz.