Mobil Uygulama

Mobil Uygulama

Kurumsal ve dinamik yapımızın yanı sıra çevre bilincimizi de yaptığımız işe yansıtmaya önem gösteriyoruz. Yazılım sistemlerinde meydana gelen ufak kodlama hatalarının bile çevreyi korumaya yönelik değerler bakımından büyük zararlara yol açabileceğinin farkındayız. Bununla birlikte teknolojik gelişmeleri aktif bir şekilde takip ediyor ve doğanın güzelliklerini mümkün olduğunca korumak adına gerekli çalışmaları gösteriyoruz. 

 

Bu kapsamda en çok öne çıkan çalışmalarımızdan birisi, 2013 yılından beri mobil yazılım hizmetlerimizde sunduğumuz QR kod teknolojisi. Yeni nesil QR kod sistemlerimiz sayesinde yüksek oranlarda kağıt tasarrufu sağlıyor ve milyonlarca ağacın ekosistemde varlığını devam ettirmesini sağlıyoruz. Ayrıca zararlı enerji dönüşümlerinin önüne geçmek adına yazılım hizmetlerimizi titizlikle yürütüyoruz. Codenra ekibi olarak sektördeki diğer firmalardan farkımızı böyle önemli bir konuda ortaya koymaktan mutluluk duyuyoruz.

 

 

Mobil Yazılım Hizmetlerimiz

Codenra olarak, mobil yazılım süreçlerimizde müşterinin ihtiyacına yönelik çalışmalar ortaya koymaya dikkat ediyoruz. Günümüzde günlük yaşamın olmazsa olmazı konumuna gelen mobil uygulamalar her internet sayfasının sahip olması gereken yazılım destekleri arasında yer alıyor. Bu bağlamda sitenizin veya firmanızın farkını ortaya koymak istiyorsanız ara yüzü anlaşılır, grafik tasarımı gelişmiş ve kolay kullanıma sahip mobil uygulamalara sahip olmanız önem arz ediyor. Ayrıca mobil yazılımlar işlem kolaylığı açısından da pek çok gelişmiş firmanın bir numaralı tercihi konumunda. Codenra olarak bir mobil uygulamanın kullanıcılar tarafından tercih edilmesini sağlayan bütün faktörlerin bilincindeyiz ve çalışmalarımızı bu etkenleri öncelik alarak tamamlıyoruz. 

 

Bize mesaj gönder!

Mesajınız ilgili ekiplere anında iletilecek, size anında cevap vereceğiz.

Anında Toplantı

Görüntülü konuşma odamıza gelerek müşteri temsilcimizle anında toplantı yapabilirsiniz.